Доставка и оплата - Интернет магазин Моя Лампа
Графік: 9:00 до 18:00
обід 13:00 до 14:00
СБ, НД - вихідні

Ваш кошик порожній!

Доставка и оплата

   Способи та умови доставки: 


  Для відправки Ваших замовлень ми вибрали лідера вантажоперевезень України, компанію "Нова пошта". Вони радують нас не тільки самої широкою географією покриття, але і максимально орієнтованістю на клієнта - будь-які спірні ситуації вони дозволяли на користь своїх клієнтів.

Доставка замовлення можлива:

  • до відділення "Нової пошти"
  • адресна доставка, як додаткова послуга "Нової пошти"
  • нашим кур'єром в місті Тернопіль
  • нашим кур'єром в місті Київ

Своє замовлення ви можете отримати вже на наступний день, якщо терміни поставки відповідають умовам "Нової пошти". Вартість доставки товару залежить від тарифів вантажоперевезення, ваги посилки і способу оплати товару.

При оформленні замовлення на суму від 500 грн. доставка в місті Тернопіль безкоштовна!

При оформленні замовлення на суму від 4000 грн. доставка в місті Київ безкоштовна!

При оформленні замовлення на суму від 2000 грн. доставка по Україні безкоштовна!


Способи та умови оплати

Оплата товару проводиться:

За безготівковим розрахунком, готівкою кур'єру, на карту Visa / MasterCard, або Ви можете скористатися послугою післяплати.

Чи можна повернути або обміняти куплений товар?

Куплений товар можна повернути або обміняти протягом 14 днів після покупки. При цьому повинен бути збережений товарний вид товару, повна його комплектація, захисні елементи (пломби і ярлики), упаковка, а також розрахунковий документ, виданий кур'єром.

Повернення неможливий, якщо товар має явні ознаки експлуатації, зміни і пошкодження, а також кабель який був проданий на прохання клієнта довжиною менше ніж в заводській бухті.

Якщо після початку експлуатації товару ви помітили приховані дефекти, будь ласка, зв'яжіться з нами по одному з телефонів на сайті. Ми проведемо експертизу, на основі якої буде прийнято рішення про подальші дії: ремонті, обмін або повернення грошей.

Зверніть увагу, що будь-які претензії за зовнішнім виглядом, асортименту, відповідності отриманого товару замовленому, його комплектності та кількості приймаються тільки при отриманні товару у кур'єра. Ставлячи підпис на бланку замовлення, ви цим підтверджуєте, що не маєте претензій до інтернет-магазину по всіх згаданих вище питань.

Інші спірні питання між сторонами вирішуються на основі Закону України «Про захист прав споживачів».